mimtv mimtv .

mimtv

تعمیر تبلت در کرج - تعمیر تبلت چیست؟

روش تعمیر تبلت

به نظر می رسد Kindle Fire همسرم به ما کمک کرده است که به باشگاه صاحبان مالکی که با پورت USB مشکل دارند ، بپیوندیم. ما باید "درست" پلاگین را تکان دهیم تا زمانی که ببینیم در واقع در حال شارژ است. گاهی اوقات این کار می کند ... گاهی اوقات این کار را نمی کند. انجام جستجوی Google بسیاری از افراد را با همان مشکل برمی گرداند ، اما موارد دیگر به غیر از قطره های قطره ای ، هیچ کس نمی گوید برای تعمیر تبلت این روش به غیر از جایگزینی کل مادربرد ، قابل حل است. من خیلی دوست دارم که برای تعمیر تبلت این سایت بر روی این جز تمرکز کند تا ببیند آیا مستعد از بین رفتن است یا علت احتمالی اتصال متناوب است. آیا کسی می تواند شانس نگاه کنند و احتمالا کمک به یک وجود دارد طیف با یک ارزیابی بسیاری از مردم؟
ما تبلت ها را خیلی تعمیر می کنیم! جک در صفحه اصلی تعادل ندارد و با سایش و پارگی به راحتی جدا می شود. لحیم کاری مجدد جک به صفحه کمی مشکل است اما تعمیر واقعی محکم کردن درگاه است تا از بروز مجدد این مسئله جلوگیری کند. ما با از بین بردن لحیم کاری قدیمی روی تخته و جک ، تعمیر کامل را انجام می دهیم و سپس با استفاده از شار و لحیم تازه دوباره اتصال می دهیم. ما همچنین بندر را تقویت می کنیم تا دوباره تکرار نشود. Mikebrungs ، طی چند ماه گذشته در انجمن ها گشت زده ، مسلماً مشکل درگاه میکرو USB است. برای بررسی مشکل می توانید Kindle خود را جدا کنید. این راهنما را دنبال کنید و اتصالات لحیم کاری را روی درگاه میکرو USB بررسی کنید. بسیار محتمل است که آنها یا کاملاً از مادربرد خارج شده و یا دارای میکرو ترک باشند. تعمیرات تبلت

تعمیرات تبلت : port usb

ممکن است امکان استفاده مجدد از اتصال قدیمی و فروش مجدد آن وجود داشته باشد ، یا ممکن است مجبور شوید برای تعمیر تبلت اتصال جدیدی پیدا کنید. اگر به یک مورد جدید نیاز دارید ، می توانید از طریق mouser.com یا digikey.com یک میکرو USB متناسب با ابعاد Kindle خود بررسی کنید.اگر کسی ابعاد دقیق درگاه micro USB را ارسال کند ، می توانیم بخشی معادل را پیدا کنیم. کاملاً مشکوک است که بندر اختصاصی باشد. من امیدوارم که این کمک می کند تا، موفق باشید. اکثر این جک ها می توانند بدون تعویض دوباره ایمن شوند. آنها فقط به اندازه کافی لحیم از طریق اتصالات روی صفحه عبور نمی کنند ، بنابراین آنها کاملا تمیز از صفحه جدا می شوند. اگر افراد هنگام شارژ کردن ، جرقه های خود را کنار بگذارند ، کمک زیادی خواهد کرد (همچنین اگر سعی نکنند کابل ها را به صورت زیر وصل کنند ، به شما نیز کمک خواهد کرد :-) من معمولاً می توانم جک اصلی را در اینجا ذخیره و دوباره استفاده کنم حداقل 75٪ از مواقعی که اینها را تعمیر می کنم فقط کافیست در ebay به دنبال پورت شارژ USB kindle fire بگردید و جک های جایگزین 15 دلاری یا کمتر پیدا خواهید کرد اگر برای تعمیر تبلت به یکی از آنها احتیاج دارید و با کارهای لحیم کاری راحت هستید. اینها از نوع رادیوی HAM شما برای تعمیرات لحیم کاری نیستند ، نزدیک به لحیم کاری جواهرات ، بنابراین مهارت های خود را منصفانه قضاوت کنید.

برچسب: تعمیر تبلت، تعمیرات تبلت اختصاصی، تعمیر حرفه ای تبلت، تعمیر تبلت سامسونگ، تعمیر تبلت لنوو، تعمیر تبلت سامسونگ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۰۳:۵۵ توسط:mimtv موضوع: نظرات (0)